• Новак
Huawei Мате 20 Про Случај, Gift_Source Кристално Јасна Мека Гел Гума Тенка Покрие Школка Shockproof TPU Браник Перница Заштитни Случај со Прилагодливи Lanyard Рака за Huawei Мате 20 Про [Си

Huawei Мате 20 Про Случај, Gift_Source Кристално Јасна Мека Гел Гума Тенка Покрие Школка Shockproof TPU Браник

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : Овој случај е одговара за Huawei Мате 20 Ујп ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба. (Сликите се само за референца.).Материјал : 100% Сосема Нов,Направен од висок квалитет на мека TPU кој е тенок и лесен за флексибилни издржливост.Телефонот ги покрие рака lanyard Плетени од страна на страна, езера multifilament кој е издржлив и погоден за носене.Тоа е совршен за патување, едноставно ќе излезе или вообичаениот секојдневен живот.Лесно да се Носат и не грижете се за напуштање.Прилагодливи Crossbody Рака Дизајн : може да се прилагоди на должината на јажето да се избере совршена големина, во зависност од тоа како ќе сакаат да го носат - crossbody телефон случај или ѓердан.Прилагодување на големината е супер едноставен, само се повлече од една страна да се стегне тоа.рака Тоа е вкупна должина за 60inch и може да биде флексибилно прилагодени кон посакуваната должина.Shockproof и на Екранот за Заштита : Заштита се протега на инсајдерски случај и надворешниот браник ,и обезбеди шок-апсорпција.1mm покрена усна работ, го заштитува вашиот телефон од фрејмови.Отпорен на гребење назад школка со заштитни гумени граница,нудат подобра заштита за копчиња, агли и рабови, која одговара на вашиот телефон совршено.Прецизни Cutouts : Затворени точно дизајн, тенок корица вклопува добро на вашиот уред и да се направи тоа лесно да пристапите до сите порти, звучници, полначи и сите Телефонски функции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат