• Новак
Мал Орев Заврши Дрво Одговараат на Закачалка со Црти и Рецки во 15 Должина X 7/16 Дебела со Хром Хардвер, Кутија од 25

Мал Орев Заврши Дрво Одговараат на Закачалка со Црти и Рецки во 15 Должина X 7/16 Дебела со Хром Хардвер, Кутија

DEN 525.60

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален простор saver за мал облека со рационализација на рамниот дизајн и цврсто дрво бар за опцијата виси панталони, костуми, или координирана облека.Turnback кука со 360 степени вртливата обезбедува лесен пристап до вашата облека во која било поставка.Тврдо заврши со повеќе слоеви на лак за да се обезбеди висок сјај и мазна се чувствуваат.Еден пар на прецизност изнесе рецки кои држете го вашиот здолништа или фустани со ремени.Тешки челик хардвер со полиран хром анти- ' рѓа заврши.Оваа 15.50 инчен одговараат на закачалката е совршено се вклопуваат за мал возрасни и млади.Овие цврсти, добро-изградена тврдо закачалки функција простор за заштеда на рамен тело, цврсти дрвени панталона бар, две внимателно стокмено рецки за опцијата виси ремени, и полиран хром вртливата кука.Заврши со двоен слој на лак за да се спречи splintering, овие висок квалитет, ниска цена закачалки се произведени за да ви трае цел живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ

DEN 2817.60

Детали Кралот Езеро Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога - Многу Густа Пена - Отстранете Светлина Несовршености

Езерото Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога има многу густа пена, совршен за правење на вашиот по

DEN 454.80