• Новак
ЗОШТО-YUE Цртичка Cam за Автомобил 170 ° Широк Агол Полна 1080P Возење Рекордер Автомобил DVR Цртичка Камера Ноќ Визија Јамка Снимање Движење Откривање Цртичка Cam Матичарот

ЗОШТО-YUE Цртичка Cam за Автомобил 170 ° Широк Агол Полна 1080P Возење Рекордер Автомобил DVR Цртичка Камера

DEN 1138.56

Достапност
Достапно за нарачка

Интелигентни гласовен потсетник, изградена-во мулти-национални гласовен изговор, нема потреба да се грижите за јазичните бариери. 1080 P high-definition ноќ визија, дури и при слаба светлина средина, исто така, може да се пука јасно.Јамка снимањето, нема исчезнати секунди, сегментирано складирање, автоматско следење на простор за складирање, кога меморијата е полна, автоматски избришете најраните снимениот видео и да го зачувате новиот видео.Вграден-во гравитацијата сензор, кога одеднаш кочница или судир се чувствува, го тековното видео е веднаш наместен за да се спречи пребрише важни датотеки за време на циклусот на снимањето.Поддржани јазици : Кинески, англиски, француски, германски, руски, Јапонски, итн.Спецификација на производот : >големина на Екран : 2.2 инчи>File формат : AVI>Видео резолуција : 1080 P; 720 P; VGA> Continuour Јамка Видео : Лесна Јамка Снимање>Автоматско вклучување/исклучување : поддршка за автоматско палење, исклучување и исклучување>Интерфејс : Поддршка за USB>Синхронизација на Време : Support>Поддршка за мемориска картичка : ТФ (максимална поддршка 32 GB) (со исклучок на картичка)> Вграден стерео : support>Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ>Поддржани јазици : Кинески, англиски, француски, германски, руски, Јапонски, итн.Пакетот вклучува : 1 x автомобил DVR1 автомобил charger1 x прирачник за корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00