• Новак
BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

DEN 2365.68

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешка за 0.39 инч.Само се лепат на ѕидот и го притисни надвор од меурчиња, само го користите вашиот раце.Може да се држи ги на страна на фрижидерот, маса, ѕид во близина на креветот, кафе бар, бања, трпезарија и секаде каде што сакате.Производ description Product Details Easiest подарок завиткување за Божиќ одмор!Производ Големина : Единица Мерка(Инчи) : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешка за 0.39 inch Product Материјал : plastic Product Боја : Бела/Жолто/Црвени/Сино/Сива/Pink Package : 1 PC.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов

DEN 575.76