• Новак
Huawei Мате 20 Про Случај, Gift_Source Кристално Јасна Мека Гел Гума Тенка Покривајте Телефонот Школка Shockproof TPU Браник Перница Заштитни Случај со Прилагодливи Lanyard Рака за Huaw

Huawei Мате 20 Про Случај, Gift_Source Кристално Јасна Мека Гел Гума Тенка Покривајте Телефонот Школка Shockproof

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : Овој случај е одговара за Huawei Мате 20 Ујп ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба. (Сликите се само за референца.).Материјал : 100% Сосема Нов,Направен од висок квалитет на мека TPU кој е тенок и лесен за флексибилни издржливост.Телефонот ги покрие рака lanyard Плетени од страна на страна, езера multifilament кој е издржлив и погоден за носене.Тоа е совршен за патување, едноставно ќе излезе или вообичаениот секојдневен живот.Лесно да се Носат и не грижете се за напуштање.Прилагодливи Crossbody Рака Дизајн : може да се прилагоди на должината на јажето да се избере совршена големина, во зависност од тоа како ќе сакаат да го носат - crossbody телефон случај или ѓердан.Прилагодување на големината е супер едноставен, само се повлече од една страна да се стегне тоа.рака Тоа е вкупна должина за 60inch и може да биде флексибилно прилагодени кон посакуваната должина.Shockproof и на Екранот за Заштита : Заштита се протега на инсајдерски случај и надворешниот браник ,и обезбеди шок-апсорпција.1mm покрена усна работ, го заштитува вашиот телефон од фрејмови.Отпорен на гребење назад школка со заштитни гумени граница,нудат подобра заштита за копчиња, агли и рабови, која одговара на вашиот телефон совршено.Прецизни Cutouts : Затворени точно дизајн, тенок корица вклопува добро на вашиот уред и да се направи тоа лесно да пристапите до сите порти, звучници, полначи и сите Телефонски функции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста�

DEN 1127.76

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк�

DEN 2365.68

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов�

DEN 575.76