• Новак
Caczmarek 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Жилет Носителот Мажите Бричење Хлапак Жилет Стојат Полица Жилет За Бричење Складирање Рек Кука Организатор

Caczmarek 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Жилет Носителот Мажите Бричење Хлапак Жилет Стојат Полица Жилет За Бричење

DEN 90.96

Достапност
Достапно за нарачка

1.Без алатки, без завртки, нема грди дупки во ѕидот.Само откине заштитен слој и ставете ја на саканата локација. 2.Мултифункционален паста двојно кука-На кука може да се користат за да се откажам вашиот капа, nightgown, грб, крпа, копче за чадор, итн.Тоа исто така може да се користи како жилет носителот и plug кука.Тоа е од суштинско значење за домови, кујни и бањи. 3.Овие цврсти куките се направени од високо-квалитет 304 сатен-заврши челик, со брусен површина, вода-доказ, анти-корозија, и дневни нула отпор, обезбедувајќи повеќе издржливост и сигурност. 4.Погоден за мазна керамика, laminates и насликаните ѕидови, огледала, рамни нерѓосувачки челик, било рамно на метал, дрво, акрилик, пластични површини, стакло итн. 5.Оваа жилет кука обезбедува силна сила и издржливост, и може да издржи тежина до 5 кг.Убава и длабоки бразди се спречи хлапак од се bumped или срушени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68