• Новак
HQRP HEPA Филтер компатибилен со Electrolux EF35 9001669424 EF-35 се вклопува Z 5400A, LZ5400, ZAS5200A, 5401A, 5402A, 5404A Воздух Excel Исправена Правосмукалка плус Увеселителен парк

HQRP HEPA Филтер компатибилен со Electrolux EF35 9001669424 EF-35 се вклопува Z 5400A, LZ5400, ZAS5200A, 5401A,

DEN 141.84

Достапност
Достапно за нарачка

HQRP® HEPA Филтер плус HQRP® Увеселителен парк;.Компатибилен со Electrolux EF35 / Eureka HF-16 Замена;.Овој филтер е H13 филтрација класа и го задржува 99.97% од честички долу 0,3 micron;.Филтри треба да се менува на секои 6 месеци;. 2 недели DOA замена гаранција!.Компатибилен со Electrolux EF35 9001669424 EF-35 Замена; се Вклопува Electrolux Воздух Excel Z 5400 A, LZ5400, ZAS5200 A, 5401 A, 5402 A, 5404 A Исправена правосмукалки.Напомена : Ова не е Оригинална Опрема Производителот (ОЕМ) производ, HQRP брендиран производ е замена.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на бренд имиња или модел ознаки за овој производ се направени исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76