• Новак
Екран Заштитник Наменета за Furuno GP1850WF Риба Пронаоѓач Радар - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна

Екран Заштитник Наменета за Furuno GP1850WF Риба Пронаоѓач Радар - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна

DEN 1884.00

Достапност
Достапно за нарачка

Совршено се вклопуваат.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА КОМПЛЕТ ЗА СОВРШЕН, БАЛОН-СЛОБОДЕН УСОГЛАСУВАЊЕ - Нашата едноставна инсталација алатка прави совршен рата бриз.Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултра-висока дефиниција јасност, нула доказ и отпечатоци(AG) заштита на располагање. -Ултра Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедува максимална слика јасност-Супер тенок, кристално јасно и отпечатоци за слободни Свилен-мазна чувство за прецизност и допир чувствителност -ги Штити вашиот екран од несакани гребнатини и repels прашина, додека намалување на знаци за секојдневно носење -Обновливи и перат.Сè што правиме е наменета за подобрување на вашиот уред искуство!.Со користење на најновите технолошки откритија и материјали.Тоа е причината зошто ние го врати сите на нашиот екран заштитници со не-кавга Доживотна Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат