• Новак
HQRP Пред Моторни Филтер Компатибилен со Bissell Cleanview Заврши Милениче 8531 8531C 85312 85321 1319 1319A 7482 Исправена Правосмукалка Плус Увеселителен парк

HQRP Пред Моторни Филтер Компатибилен со Bissell Cleanview Заврши Милениче 8531 8531C 85312 85321 1319 1319A

DEN 2215.20

Достапност
Достапно за нарачка

HQRP® Пена Пред-моторни Филтер плус HQRP® Увеселителен парк;.Го заменува делови 2032662 / 1601502; Компатибилен со Bissell Cleanview Исправена Bagless правосмукалки;.HQRP филтри се перат и еднократно!.Чисти или да го замени вашиот филтер на секои 3-6 месеци, во зависност од употреба;.Компатибилен со Оригинален филтер. 2 недели DOA замена гаранција!.HQRP Пред-Моторни Пена Филтер за Bissell Cleanview Исправена Bagless правосмукалки.Овој филтер се перат.Измијте го под топла вода со благ детергент.Бидете сигурни филтерот е целосно сува пред следната употреба.Не се работи на вакуум со влажни филтри!Препорачливо е да се промени со нов филтер на секои 6 до 8 месеци, во зависност од тоа колку често филтерот се чисти.Чиста филтер ќе се задржи на вшмукување моќта на вашиот вакуум на оптимални нивоа.Компатибилен со : Bissell Cleanview Заврши Милениче 8531 8531 C 85312 85321 1319 1319 A 7482 правосмукалки, Bissell дел 2032662 / 1601502 замена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00