• Новак
Полначот Daisy Цвет Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија со Кабел Адаптер

Полначот Daisy Цвет Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија со Кабел

DEN 599.52

Достапност
Достапно за нарачка

(Бара изборен QC3.1 А), 14 V 1А (максимум 14 V 1.Дијаметарот на безжичен полнач е 2. -Тоа може да биде наполнета кога постои мобилен телефон случај, препорачливо е дека дебелината на мобилен телефон случај е ≤3мм.Внатрешната интегрираниот чип користи ефикасно и напредни компоненти, надградби големи калеми, и нови ладење технологија, која навистина сфаќа ниска температура, висока-брзина и стабилен безжичен полнење.Текст : 5 V/2 A, 9 V/2 A, 12 V/2 A. -Брзо полнење до 10 W во основа може да ја полните батеријата на повеќето мобилни телефони во 3 часа.0 ѕид полнач за брзо полнење)-уникатна и прекрасна печати шема додава богати бои на овој апарат и го прави полнење забава.5 мм, а тежината е само 80g.56 во/65mm, дебелината е 0.На неговата површина не е апсолутно мазна, така што вашиот телефон може да се постави цврсто на тоа, без лизгање. -Метални производи, како што се кредитни картички, магнети, рачки, итн.Излез : 5 V/1 A (максимум 5 V/1.-Користење на микрофибер кожа и PC пластика,тоа има силна водоотпорен способност.Применливи модели : i Phone 8 и сите последователни iphone/Галакси S6, Забелешка 5 и сите последователни S серија/Huawei Mate20 PRO, а подоцна и Huawei мобилни телефони/други одредени бренд модели кои поддржуваат безжично полнење поддршка за безжично полнење Функција на телефонот.Направени од микрофибер кожа и PC пластика, тоа е многу мека и водоотпорен.0 ѕид полнач за брзо полнење). (Бара изборен QC3.Answer : ___________________________ Note : -Овој производ не содржи QC3.ќе влијаат на полнењето ефект.Брзо полнење до 10 W во основа може да ја полните батеријата на повеќето мобилни телефони во 3 часа.На неговата површина не е апсолутно мазна, така што вашиот телефон може да се постави цврсто на тоа, без лизгање.1 А), 9 V/1 A (максимум 9 V/1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00