• Новак
2ARTEAM Мала Маса Организатор Послужавник - Двојно Бамбус Фиока Организатор Лента со Магнетни Interlocking Дизајн за да се Поврзете со Дополнителни Биро Додатоци

2ARTEAM Мала Маса Организатор Послужавник - Двојно Бамбус Фиока Организатор Лента со Магнетни Interlocking

DEN 150.00

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите бамбус организатор не е вашиот типичен генерички стационарни организатор, тоа е специјално дизајниран за држење на различни лабава предмети и ви помага за одржување на добро организиран биро дека никогаш не се чувствува гломазна и надвор од местото.ХОРИЗОНТАЛНА ДИЗАЈН НЕМА ДА ја нарушат : Нашата рамен носителите на преносни и да ја задржите вашите предмети безбедно место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76