• Новак
Homyl 15W Стерео Аудио Звучници 3 инчен HiFi Звучник 4 Ohm Полн Опсег и DIY Звучникот Woofer Активни Преносни Говорникот Затворен Надворешна Употреба Автомобил Авто Мотор Мотор

Homyl 15W Стерео Аудио Звучници 3 инчен HiFi Звучник 4 Ohm Полн Опсег и DIY Звучникот Woofer Активни Преносни

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

* Можете слободно да ја прилагодите на бас, како креативна DIY јазик. * Погоден за замена на стариот јазик, собрани куќи, автомобили, бродови, и така натаму. * Таа може да даде силен и јасен звук. * Да се направи на Карбонски влакна и гума работ материјал,издржлив и лесен за инсталација. * 15 W Стерео Аудио Звучници 3" инчен Hifi Звучник 4/8 Ohm Полн опсег и DIY Звучникот.Опис : - 15 W Стерео Аудио Звучници 3" инчен Hifi Звучник 4/8 Ohm Полн опсег и DIY Звучникот. - Да се направи на Карбонски влакна и гума работ материјал,издржлив и лесен за инсталација. - Погоден за замена на стариот јазик, собрани куќи, автомобили, бродови, и така натаму. - Можете слободно да ја прилагодите на бас, како креативна DIY јазик. - Тоа може да даде силен и јасен звук.Спецификација : - Материјал : Железо, Големина : 80x80x44mm Package Вклучува : 1 Парче 3inch Стерео Аудио Speaker Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76