• Новак
Ackfeld 12in Прав Обложени Ѕвезда Закачалка, 12

Ackfeld 12in Прав Обложени Ѕвезда Закачалка, 12

DEN 1725.60

Достапност
Достапно за нарачка

Големина е одредена од displayable простор на дното.Одличен подарок за crafters или quilters.Проекти може да биде обвиткан во текот на закачалка, или закачени.Ackfeld закачалки се големи за да се прикаже било заврши quilting или изработката на проектот.Изработени од жица за издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк�

DEN 2365.68

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста�

DEN 1127.76