• Новак
Auniwaig 19mm Кол Forstner Вежба Битови Дрво Дупка Видов дупчалка со спирална бургија Настроената Зацементира Карбид Круг месо тело 80mm Должина Сива Дрво Зглоб Дупка Дупчење

Auniwaig 19mm Кол Forstner Вежба Битови Дрво Дупка Видов дупчалка со спирална бургија Настроената Зацементира

DEN 249.36

Достапност
Достапно за нарачка

75"; месо тело со дијаметар : 7mm/0.Имајте на вертикален агол со работното парче кога се работи.Auniwaig Дрво Дупка Видов дупчалка со спирална бургија Opener Package Содржина : 2 парчиња x Дрво Дупка Видов дупчалка со спирална бургија Opener Description : 1.Forstner вежба малку е за обичните цел. 【Специјален Дизајн】- Мала инцизија отпор кон подобрување на отворањето на брзината; глава усвојува лак крива дизајн за лесно чип-отстранување и без тремор. 【Апликации】- Може да се користи за дупчење дупки на дрво и производи од пластични маси; мебел, вратата зглоб; се Користи за сечење на дрво; иверица; цврсто дрво одбори; МЕДИЈАПАН; пластика; fiberglass итн.15" ;Материјал : 45# челик Круг месо тело; Зацементира карбид машина и цврст челик, прекалени тело.Ве молиме чисти пилевина во време за да се избегне отворање неуспеси во текот на континуирана работа.【Параметар】- Дупчење кол : 19mm / 0.15"Боја : Gray Shank тип : изборен Круг shank Material : Зацементира карбид;45# steel Note : 1.Спецификација : Дупчење кол : 19mm / 0.На перфорација е уредни; мазна, без скршена раб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76