• Новак
Голема Наоѓа 016 KT Карпести Кујнската Крпа, Сет од 2, Памук

Голема Наоѓа 016 KT Карпести Кујнската Крпа, Сет од 2, Памук

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

016 KT Карпести Кујнската Крпа.СТИЛСКИ : Совршен за домаќинство кујната и ресторанот табели; забава прилог на вашиот лен колекција која сигурно ќе ви даде задоволство.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Прави голем дар за housewarming, како водителка на подарок, или само било повод; секој сигурно ќе богатство оваа кујна додатоци.Сет од 2; Материјал : 100% Индија Памук.Димензија : 26 инчи Должина x 0.25 инчи Ширина x 18 инчи Висина.Порција Од 1996 година се Наоѓа во Holmesville, NE Голема Наоѓа е бизнис од областа на почетниот décor производи за повеќе од 22 години - обезбедување на квалитетна услуга на нашите клиенти и широк спектар на уникатни предмети по пристапни големопродажните цени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00