• Новак
24 Парчиња Божиќ Колачиња Кутии Црвена и Црна Plaid Бонбони Пекарница Кутии Давање на Подарок Божиќ Сад Божиќ Хартија Третираат Кутии со Прозорецот за сегашните Крофн

24 Парчиња Божиќ Колачиња Кутии Црвена и Црна Plaid Бонбони Пекарница Кутии Давање на Подарок Божиќ Сад Божиќ

DEN 366.96

Достапност
Достапно за нарачка

Соодветни димензии : Божиќ хартија третираат кутија е дизајниран во соодветна димензија, мерење прибл.5 cm (L x W x H) Количеството : 24 парчиња во вкупниот Пакет вклучува : 24 x Божиќ хартија третираат кутии Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Сигурен изработка : празникот пекарница храна контејнери се направени на квалитетна хартија и ПВЦ филм, кои се сигурни да го користите и не е лесно да се деформира или пауза; windows на овие прехранбени контејнери се покриени со PVC филмови, кои се транспарентни, со што е јасно за вас да се види она што постојат во овие контејнери.5 cm, чиј капацитет е доволно голема за да се спакуваат бонбони или колачиња (cookies, но не зафаќа премногу простор; Покрај тоа, соодветна димензија на овие лесни третираат кутии го прави погодно за да го носат околу нив, да не заземаат премногу енергија.Празнична и класични модели : на Божиќ претстави кутија со windows се дизајнирани со класичен Божиќ модели, како што се Божиќ дрво, снегулки, Дедо, бонбони canes, jingle bells, Божиќ чорапи и повеќе, кои може да се додаде, многу радост и празнична атмосфера на вашиот одмор; Она што е уште поважно, на прозорците исто така се во различни форми, како што се снешко, джинджифилово човек, ирваси и повеќе.Карактеристики : Материјал : хартија и ПВЦ Главната боја : црвена и црна plaid Големина : прибл.Ве молиме чувајте ги овие хартија кутии далеку од оган.Доволно количество : ќе добиете 6 различни стилови на Божиќ колачиња кутии, секој стилови вклучува 4 парчиња, така можете да добиете 24 парчиња на колаче кутии во вкупно, кои се доволна да ги задоволи вашите користење на барањата на Божиќ и можете дури и да го споделам некои од нив се со вашите пријатели или соседи.9 x 3 инчи/ 10 x 10 x 7.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68