• Новак
Daybetter Led Светла 2 Порти 44 Копче за Далечинска Контрола, Dimmer за Лер Газа Светлини, 4 Pin Излез Далечински Контролер за Led Ленти 12 24V DC Led Лента Светлина

Daybetter Led Светла 2 Порти 44 Копче за Далечинска Контрола, Dimmer за Лер Газа Светлини, 4 Pin Излез Далечински

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

44 копчиња далечински контролер; можете да изберете 20 статични бои; секоја боја може да биде слабо заличи; вклучување на и исклучување; контрола режими; погоден за 5050;3528;2835 led светло лента. 2 во 1 полнач; контролорот кутија има две 4 pin пристаништа кои можат да го контролираат 2 светлосни ленти во исто време; или за контрола на само една светлина ленти, според вашите потреби.Лесен за употреба; - контролор е посветен на 4 pin led ленти; напонот е DC 12 24 volt.Инфраред remotes имаат перформанси опсег од околу 30 метри; ве молиме имајте во предвид : инфрацрвен remotes мора да се вперени директно во уреди ќе се обидуваат да се контролира.Максимална струја може да помине 6 A.DAYBETTER е компанија која се фокусира на создавање на најдобрите осветлување искуства преку постојано спроведување на највисок квалитет на производи и се бескрајно иновативни.DAYBETTER производи се резултат на нашата индустрија-води истражување и развој, производство и продажба одделенија, и нашата мисија да го направат вашиот живот повеќе шарени во затворен простор.Оваа RGB led ленти светлина IR-далечински управувач има 20 бои, 8 Lights начини : Брз,Бавен,Авто,Флеш,3 бои Исчезнат,7 бои Исчезнат,3colors Скок,7colors Jump, најдобро одговара за кујни, под кабинети, трпезарија, спални соби, ТВ backlighting, автомобили, околу огледала, балкони, patios декорација,и за партиите, празници, или семејните настани.Led светлата за спалната соба IR-далечински контролер со 44 копчиња, вклучувајќи 20 различни светлина бои, мулти осветленоста на вредноста,8 динамичен светлина режими.Ви дава шарени живот.Можете исто така да користите скок, бледнеат, начини да се одржи партии, што може да ви донесе добра партија искуство.Оваа IR remotes имаат перформанси опсег од околу 30 метри.Ве молиме имајте во предвид : IR remotes мора да се вперени директно во уреди ќе се обидуваат да се контролира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76