• Новак
uxcell 3x6x5mm Панел Мини/Micro/Мали PCB Еден Тактилни Такт Притисни Копче за Префрлање НАТОПИ 50PCS

uxcell 3x6x5mm Панел Мини/Micro/Мали PCB Еден Тактилни Такт Притисни Копче за Префрлање НАТОПИ 50PCS

DEN 179.76

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Metal.Net Тежина : 9g; Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Микро Такт Прекинувачи.Димензија : 3x6x5mm.Номинална Оптоварување : DC12 V 50m A.Го издржат Напонот : AC250 V.Функција : Функција еден контакт, 2 игли, црна плоштадот притисни копче, преку дупка за монтажа.Се користи во областа на електронските производи, апарати за домаќинство и повеќе.Висока прецизност механизам дизајн нуди работа и долг животен век.Спецификација : Рамка : 3x6x5mm/2pin Temperature : -25~70 CWithstand напон : AC250 VRated оптоварување : DC12 V 50m AContact отпор : помалку од 0.03 Ohm Insulation отпор : Повеќе од 100 Ohm Weight : 9g Пакет се вклучени : 50(+/-2%)компјутери x Микро Такт Прекинувачи.

Спецификацијата

Dimension:
3x6x5mm/2pin
Temperature:
-25~70C
Withstand voltage:
AC250V
Rated load:
DC12V 50mA
Contact resistance:
less than 0.03 Ohm
Insulation resistance:
More than 100M Ohm
Weight:
9g
Package included:
50(+/-2%)pcs x Micro Tact Switches :

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00