• Новак
Нови Lon0167 4mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Цинк Позлатен Надворешни Заб за Заклучување за Миење 50pcs(4mm innerer Durchmesser Kohlenstoffstahl verzinkter äußerer za-hn Sicherungsscheibe 50st

Нови Lon0167 4mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Цинк Позлатен Надворешни Заб за Заклучување за Миење 50pcs(4mm

DEN 1464.00

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Надворешни Заб за Заклучување за Миење; Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Надворешни Заб за Заклучување за Миење.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Јаглероден Челик, Цинк Позлатен.Тежина : 6g; Внатрешните Кол : 4mm / 0.16".Надворешниот Кол. : 7.8 mm / 0.3"(Außendurchmesser : 7,8 mm / 0,3. Висина(Прибл.) : 1.2 mm / 0.047"(Höhe (ungefähr) : 1,2 mm / 0,047. 4mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Цинк Позлатен Надворешни Заб за Заклучување за Миење 50pcs External заб за заклучување за миење.Јаглероден Челик и Цинк Позлатен Заклучување за Миење, траен, високо-квалитетни, силна.Надворешен стил има serrations околу надворешниот раб, кој овозможува подобро држење на моќта, затоа што на поголем обем.Се користи во областа на електронските производи,хемиска индустрија,механичката опрема,мебел,итн.Опис на German4mm innerer Durchmesser Kohlenstoffstahl verzinkter äußerer za-hn Sicherungsscheibe 50st Produktname : Externe Zahnsicherungsscheibe; Packungsinhalt : 50 (+/- 2%) Stück x Externe Zahnsicherungsscheibe Hauptfarbe : Silberton; Материјал : Kohlenstoffstahl, verzinkt Gewicht : 6 g; Innendurchmesser : 4 mm / 0,16 Außendurchmesser : 7,8 mm / 0,3 Höhe (ungefähr) : 1,2 mm / 0,047.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00