• Новак
Биро Материјали Организатор,Roiroiko Дрвени Симпатична Слон Молив Пен Носителот,Мултифункционален Отстранлив Пенкало Првенство Канцелариски Прибор Биро Декорација

Биро Материјали Организатор,Roiroiko Дрвени Симпатична Слон Молив Пен Носителот,Мултифункционален Отстранлив

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : слон молив носител е направена од еколошки дрво пластични одбор материјали, без употреба на токсични супстанции и мирис.Симпатична слон облик дизајн и мазна површина се овозможи на слон биро организатор убава и елегантна.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ - Тоа носителот треба да се соберат од себе.Овој молив првенство е направена од еколошки и не-токсични дрво пластични одбор , кој лесно може да се состави и инсталиран од страна на себе си.Мулти-Функционални - Оваа симпатична слон молив носителот може да се користи како паметен телефон застане.Слонот е телото чаша дизајн додека слон нос е дизајниран да се одржи вашите мобилни телефони или мини таблети, како што е i Phone, Samsung, i Pad mini, поттикне и така натаму.Тоа е практична пенкало чаша со мобилен телефон носителот дизајн,да го одржи вашиот пенкала, владетели, ножици, гумичка и други stationeries.Или можете да го користите како козметички складирање кутија или организатор за вашиот tidbits.ГОЛЕМА ДОМАШНА ДЕКОРАЦИЈА : Симпатична слон облик дизајн, Една симпатична десктоп декорација за дом и канцеларија.Овој пренослив, лесен и пренослив пен носителот ќе биде совршен подарок избор за вашите деца, пријатели, семејства и колеги на Роденден, Жените Ден, Нова Година е Ден, Божиќ, Училиште Сезона. 100% Задоволни Гаранција : Ако има било какви проблеми со оваа симпатична дрво слон пен носителот, како што пен носителот скршени за време на испорака, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем побрзо!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68