• Новак
interjunzhan Корисни Автомобил Rearview Камера РКА Машки да Машки Аудио Кабел HiFi Звучник Видео AV Кабелот(1pcs) 12 м

interjunzhan Корисни Автомобил Rearview Камера РКА Машки да Машки Аудио Кабел HiFi Звучник Видео AV Кабелот(1pcs)

DEN 2392.80

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет се вклучени : 1 x РКА Кабел.Се користи како обратен видео кабел за да се заштити вашето возење безбедност.Највисок квалитет на жица на висок квалитет на материјалите, rainproof отворено дизајн.Никел позлатен приклучок за да се обезбеди прецизни сигнали емитува.Тоа се користи за да се поврзете видео надзор, аудио и видео сигнали, поддршка за rearview камера, DVD плеер, ТВ кутија, итн.Тип : РКА Кабел Конектор : Машки за да Машки Количина : 1 Компјутер Карактеристики : Машки да се Машки, Водоотпорна, Прецизно Пренесување на Сигнали Должина : 6m/19.69 фт, 10m/32.81 фт, 12m/39.37 фт, 15 милиони/49.21 фт, 20м/65.62 ft (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста�

DEN 1127.76

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00