• Новак
Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте Ултра Абсорбента, Брзо Сушење на Косата Turban Мека, Анти Frizz Коса Заврши Крпи за Жените Влажна Коса, Кадрава Подолго Погуста Кос

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте Ултра Абсорбента, Брзо Сушење на Косата Turban Мека, Анти Frizz Коса

DEN 174.48

Достапност
Достапно за нарачка

[ ЗАШТИТИТЕ ВАШАТА КОСА да БИДЕ ЗДРАВА ] : Ултра абсорбента и мека текстура може да се исуши косата побрзо и да се намали непотребното топлина или триење од страна на фенови за коса, минимизираат frizz и кршење на вашата коса, голема помош за поздрав, посмирен и повеќе различни коса. [ УЛТРА АБСОРБЕНТА и ЛЕСНИ ] : Ултра абсорбента може да се помалку удар време на сушење за да се намали коса штета со фен за коса.Ултра лесен може да се спречи вратот вирус од користење тешки,обемни, бања крпи. [ ШИРОК АПЛИКАЦИИ ] : Идеални асистент жените во лицето, бања, шминка, се соочуваат со миење и за нега на кожата да се исуши косата.Тоа е совршен подарок за вашата мајка ќерка и жена. [ EASY TO USE & МИЕЊЕ ] : Само поврзете го копчето за да циклусот на сува коса капа за да се запре лизгање и пуштање.Тоа е машина перат. [ МАТЕРИЈАЛ & SIZE ] : Направена со користење на не-токсични,еко-пријателски микрофибер,па тоа не е бледнее & пролевање.Големината е 10 X28 инчен па ве молиме проценка на висина на вашата коса пред купување, ако тоа одговара на вашата коса или не.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76