• Новак
Автомобил о Tweeter,Куполата о Звучникот,o Говорник, 2 парчиња 12V 130W Автомобил Мини Супер Моќ Висока Купола о Говорникот Tweeter Звучникот Рог

Автомобил о Tweeter,Куполата о Звучникот,o Говорник, 2 парчиња 12V 130W Автомобил Мини Супер Моќ Висока Купола

DEN 374.16

Достапност
Достапно за нарачка

[Широко Appliccation]Автомобилот о Tweeter е погодна за сите автомобил o системи со 12 V DC напојување.[Широко Appliccation]Автомобилот о Tweeter е погодна за сите автомобил o системи со 12 V DC напојување.Погоден за сите автомобил o системи со 12 V DC напојување.Професионално изработени, и highperformance, дозволувајќи им на вашето возило да работат поефикасно. [Високи Перформанси]Професионални о capacitance, исклучителна чист бакар жици порта.6 во Висина : 30мм / 1.238g Пакет Листата : 2 * Автомобил Високотонци 2 * Црна Школка 2 * Завртки 2 * Лепило Влошки 2 * Кабли.2 во Пакет Тежина : околу. [Широко Appliccation]Автомобилот о Tweeter е погодна за сите автомобил o системи со 12 V DC напојување. [Премиум Материјали]На tweeter маска е направена од синтетички ЈП тешко материјали, супер моќ звучникот е произведен со висока чувствителност и со одлична бас, излез јасно и чисто звук,кој се заштити дијафрагмата подобро.Nonmagnetic кошеви го задржат својот интегритет и точност дури и под најсложените услови. [Уникатен и Исклучителен Дизајн]Ергономски дизајниран, компактни димензии, лесно да се инсталира и се вклопува секаде. [Широко Appliccation]Автомобилот о Tweeter е погодна за сите автомобил o системи со 12 V DC напојување. [Широко Appliccation]Автомобилот о Tweeter е погодна за сите автомобил o системи со 12 V DC напојување.Професионално изработени, и highperformance, дозволувајќи им на вашето возило да работат поефикасно. [Услуга Гаранција]Ако имате било какви прашања или било незадоволителен за производот , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас , ние мора да помогне да се реши прашањето добро .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк�

DEN 2365.68

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста�

DEN 1127.76