• Новак
12pcs Порцелански Заби Комплет Полирање HP-0312 Користи за Ниска Брзина Рака Алатка

12pcs Порцелански Заби Комплет Полирање HP-0312 Користи за Ниска Брзина Рака Алатка

DEN 290.64

Достапност
Достапно за нарачка

✔ Порцелански Материјали. ✔ Безбеден, сигурен и лесен за употреба. ✔ Спроведување мазна прецизни висок квалитет на обработка. ✔ Вкупно обработка на трошоци може да се спуштаат за неколку пати. 1.SH 212 2 *2 Бела pointed2.SH 241 2 *2 Бела нож воланот 3.SH 232 2 *2 Бела wheel4.SH 212 3 Розова pointed5.SH 241 3 Розова нож wheel6.SH 232 3 Розова wheel7.SH 212 4 Светло Сина посочи 8.SH 241 4 Светло Сина нож wheel9.SH 232 4 Светло Сина тркала Дијаметар : 2.35.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68