• Новак
Декодирање Одбор, 40W 2 Bluetooth MP3 Аудио Декодер Модул Безжична Bluetooth WMA Декодер Одбор Автомобил Аудио USB Поддршка Модул, Картичката се Префрлите со Далечински Управувач

Декодирање Одбор, 40W 2 Bluetooth MP3 Аудио Декодер Модул Безжична Bluetooth WMA Декодер Одбор Автомобил Аудио

DEN 633.60

Достапност
Достапно за нарачка

Во исто време, овој декодирање на картичката, исто така, поддржува MP3/WMA/WAV/FLAC/МАЈМУН формат музика.Обемот на potentiometer може да се прилагоди преку прекинувач, кој е лесен за контрола на јачината на звукот, многу погодна за DIY јазик.Широко се користи во попуст емитува во продавници, дома, театри, заедницата радио, итн.Излезна моќност : 40 W * 2.Нето Тежина : 41g/1.Поддржува 4 боја chromatogram, дигитален LED дисплеј може да се прикаже тековната работниот статус.Големина на : 10.Аудио декодер.Висок квалитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00