• Новак
chengzui Силикони Случај Покрива Кожата Заштитник Заштитна Обвивка со Палецот Костец Капа за PS4 Контролер Палецот Костец Џојстик Покрие Рокер Капа Црна, Сина црвена

chengzui Силикони Случај Покрива Кожата Заштитник Заштитна Обвивка со Палецот Костец Капа за PS4 Контролер

DEN 304.32

Достапност
Достапно за нарачка

Контролор силикони случај со 1 пар џојстик палецот зафат капа за PS4. Прецизно сечење дизајн, ви овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Не се лизга дизајн ви обезбедува подобар зафат за подобрување на играчкото искуство.Заштитете го вашиот контролер од прашина, нечистотија, гребнатини и accidentials штети.Силиконски материјал, издржлив и удобно, носат-отпорни, за долгорочна употреба.Силиконски Случај Покрива Кожата Заштитник Заштитна Обвивка со Палецот Костец Капа за PS4 контролер палецот костец џојстик покрие рокер капа црна, сина red100% сосема нов и висок quality Descirption : Карактеристики : Контролер на силиконски случај со 1 пар џојстик палецот зафат капа за PS4.Заштитете го вашиот контролер од прашина, нечистотија, гребнатини и accidentials штети.Не се лизга дизајн ви обезбедува подобар зафат за подобрување на играчкото искуство.Силиконски материјал, издржлив и удобно, носат-отпорни, за долгорочна употреба.Прецизно сечење дизајн, ви овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Спецификација : Материјал : Silicone Packing Големина : Прибл. 9.7x3.8x19.2 см/3.82x1.5x7.56 inch Color : Црно/Сино/Red Notes : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1x Силикони Case1 Пар Рокер Капа.

Спецификацијата

Material:
Silicone
Packing Size:
Approx. 9.7x3.8x19.2 cm/3.82x1.5x7.56 inch
Color:
Black/Blue/Red
Notes:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you order. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Includes:
1x Silicone Case :
1 Pair Rocker Cap :

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68