• Новак
ePathChina 4 инчен 60W 2-Начин Целосен Опсег на Фреквенција Автомобил Стерео Аудио Звучници Автомобилот Звучникот за 2 компјутери

ePathChina 4 инчен 60W 2-Начин Целосен Опсег на Фреквенција Автомобил Стерео Аудио Звучници Автомобилот Звучникот

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Повисоко Енергетско Управување Дизајн : Говорници се дизајнирани за да го замените возило е фабрички инсталирана јазик и производство на подобрување на квалитетот на звукот во исклучителни вредност, нудат подобрен бас и динамичен.Многу Цврсти Multilayer Мика Матрица Конус:Структура за широка дисперзија на звук со подлабоко бас, и нов tweeter дизајниран да овозможи подобрена спектар на средината на високи фреквенции и производство на оптимизиран звук на повисоки количини.Флексибилни и Издржливи Произведен Материјал : Во конкретниот случај од нашите шишарки, овој материјал се овозможува максимална флексибилност која произведува одлично звучи јазик, трае долго време.Мини Лесен Дизајн : Мали единица калибар големина ( 4 инчи ), висока чувствителност ( 88d B ), добар бас, обезбедува добри и јасен звук.Изградени со низок профил дизајн кои лесно може да се користи на бродовите, морската вода занаети и други off-road возила.Конструиран за Лесно се Инсталира : обезбеди завртки и монтажа јазичиња, така што ќе го добиете вашиот јазик и во лулка како што е брз како е можно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68