• Новак
Професионални Дрво за Горење Комплет 60W Pyrography Машина Дигитални Прилагодливи Pyrography Алатка Колекции со 20pcs Pyrography Жица Совети Дрво Режач за Почетник и Возрасни ...

Професионални Дрво за Горење Комплет 60W Pyrography Машина Дигитални Прилагодливи Pyrography Алатка Колекции

DEN 1283.76

Достапност
Достапно за нарачка

Еден пенкало.Секој пенкало има различна функција и употреба, што е доволно да се создаде различни богата обрасци за задоволување на вашите потреби за различни pyrography.Таа има добра цврстина, безбедност и сигурност, па не постои страв од се изгоре за време на работата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се

DEN 647.76