• Новак
YIJU А5 LED Светло Кутија Цртање Следење Табела Подлога Copyboard за Уметник Анимација

YIJU А5 LED Светло Кутија Цртање Следење Табела Подлога Copyboard за Уметник Анимација

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со анти - поддршка гарантира дека уметнички дела donot околу или преместување на цртежот маса или биро.Се користи како трагач за цртање, скицирање, stenciling, 2 D анимација, calligraphy, втиснување, scrapbooking и многу повеќе.Преносни акрилик lightbox следење на одборот за цртање USB напојување со деца аниматори и возрасни уметник алатка.Прилагодлив по трагите led светла со око за заштита технологија; Долго притиснете го допре сензорот се префрлат на слабо или заличи на светлината LED панели(3 ниво прилагодливи).Лесни Долго притиснете го допре сензорот се префрлат на слабо или заличи на светлината LED панели(3 ниво прилагодливи) - се Користи како трагач за цртање, скицирање, stenciling, 2 D анимација, calligraphy, втиснување, scrapbooking и многу повеќе - Најдобрите подароци за Божиќ, родендени или било која друга holidays Specification : - Работен напон : 5 V - Максимална моќност : 1.75 w Size Табела : Големина : Прибл. 24x15x0.4cm / 9.45x5.91x0.16inch Painting Област, Големина : 21.5x15cm / 8.46x5.91inch Package Вклучува : 1 Парче LED Copyboard A5 Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка во големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68