• Новак
Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга Мат, Прилагодлив Прибор Flatware Лента

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалки, маша, whisks, може да отварачки, гранки, ножеви и храна термометри.Мулти-Цел : На прибор организатор, исто така може да се одржи рачни алатки, шминка додатоци во вашиот дом како универзален фиока организатор послужавник.Оваа сребрениот организатор ви овозможува да го користите во кујна, канцеларија, спална соба, или во било која друга соба сакате.Проширување со Прибор за јадење Организатор : Големи сребрениот фиока организаторот може да се прошири од 11.5 инчи да 18.5 инчи долго. 16.5 инчи, широк и 2 инчи длабоко, лесно да го инсталирате само место во внатрешноста на фиока и да ги прошират или да се прилагоди на должината за да ги собере најмногу фиоки.Smart Дизајн Организатор : На utensil фах има ' рѓа-отпорни дизајн, штити сребрениот од нула; не се лизга пена нозе дизајн го задржува фах од лизгање, и мрежа дизајн го прави flatware фах не ќе ги собира нечистотија и/или валкано.Одржување : Ние не препорачуваме да се стави фиока организаторите во машина за миење садови. 1 или 2 пати може да биде никаков проблем, ако тоа е долго време, лемење на диодите може да падне.На flatware лента е лесно да се чисти, Ако исплакнете го/ја мие, дека додека се исуши добро, тоа нема да рѓа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лето Уживање Возрасни Четка за заби, Електрична Четка за заби, Трајни Погодно за Патување Возрасни Дома Заби(Жолт)

Поделба на усната празнина во четири области за балансиран чистење, и раздерете да се замени една облас

DEN 306.96

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се

DEN 647.76