• Новак
OdontoMed2011 (Огромен Tweezer) Палецот Облекување Форцепс 24 Долго Tweezer, Сребро, Serrated

OdontoMed2011 (Огромен Tweezer) Палецот Облекување Форцепс 24 Долго Tweezer, Сребро, Serrated

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Odontomed2011 (Огромен Tweezer) Палецот Облекување Форцепс 24" Долго Tweezer, Сребро, Serrated.Направени Од Квалитетни Нерѓосувачки Челик.Gauranteed Задоволство И Вредност За Пари.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 Производи Нудиме Рачно Изработени На Допир На Секој Инструмент.Odonto Med2011 (Огромен Tweezer) Палецот Облекување Форцепс 24" Долго Tweezer, Сребро, Serrated....нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се

DEN 647.76