• Новак
Ѓумбирот Раст на Косата Етерични Масла, Подолго, Губење на Косата, се Подебели, Коса Regrowth, Коса Regrowth Масло на Косата, за Нега на Коса Хранлива Решение 30ml (црна)

Ѓумбирот Раст на Косата Етерични Масла, Подолго, Губење на Косата, се Подебели, Коса Regrowth, Коса Regrowth

DEN 107.76

Достапност
Достапно за нарачка

Природен висок-квалитет : Ние се инсистира на високо-квалитетни производи.Овој ѓумбир раст на косата суштината масло користи во традиционалната Кинеска медицина за да се обезбеди соодветна скалпот исхрана за здрав раст на косата.Природните состојки : На раст на косата со спреј користи ѓумбирот, женшен, руно-цвет корен и angelica како материјали за промоција на здрав развој на косата и скалпот, правејќи ја косата густа и мазна.Покрај тоа, ѓумбир суштината масло може да се намали на проблеми на shift и ќелавост.Широка Употреба : Ѓумбир Раст на Косата масло може да се прска на скалпот, брада, гради и други области каде што сакате да ја зајакнат вашата коса да се направи вашата коса целосни.Се применуваат етерично масло во утринските часови и вечерна, а потоа нежно масажа за 2-3 минути.Осветлуваат сјајна коса : Тоа е негување ефект, им помага на косата да се елиминира ѓубре токсини, dredge фоликулите на косата, и подобрување на скалпот средина.Се спречи губење на косата, да го промовира главата должина и зголемување на сјај на косата.На раст на косата суштината продира во корените на косата, поправки на косата, ја прави косата мазна и спречува губење на косата.Превенција на губење на тежината : ѓумбир за нега на коса суштината масло е погодна за губење на косата на жените и мажите, со што на косата погуста и целосни.Се инсистира на долгорочна употреба, ефектот е очигледна.Производ contains1 PC Ѓумбир Раст на Косата Етерично масло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк

DEN 599.76

Лето Уживање Возрасни Четка за заби, Електрична Четка за заби, Трајни Погодно за Патување Возрасни Дома Заби(Жолт)

Поделба на усната празнина во четири области за балансиран чистење, и раздерете да се замени една облас

DEN 306.96