• Новак
HDH-003 Замена на Батеријата за Nintendo Switch Лајт Игра Плеер HDH-003 3570mah

HDH-003 Замена на Батеријата за Nintendo Switch Лајт Игра Плеер HDH-003 3570mah

DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка

Капацитет:3570m Ah.Тип : Li-ion.Напон : 3.8 V. Димензија : 65.52 x 53.75 x 5.74 mm.Ние нудиме еден месец бесплатно замена или целосна наплата ако некој производ се јавуваат проблеми.Ние сме професионални батеријата снабдувач, носејќи ништо име БАТЕРИИ.Ние поддршка глобална дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за сад и Канада .- Компатибилен Модел : Nintendo Switch Лајт - Компатибилен Батеријата Дел Број : Nintendo HDH-003 - Ro HS одобрен за токсични слободни.- CE и ISO9001 Сертификат за обезбедување на квалитетот.Совети Пред да се Purchase Please потврди компатибилен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде професионален предлози.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк

DEN 599.76

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се

DEN 647.76