• Новак
RANDIONG Рокер Switch KCD1-101 Г-101 2 игли за Исклучување на Snap-in Рокер Вклучите Мини Switch 21x15mm 6A250VAC 10A 125VAC (Боја : ЦРВЕНА)

RANDIONG Рокер Switch KCD1-101 Г-101 2 игли за Исклучување на Snap-in Рокер Вклучите Мини Switch 21x15mm 6A250VAC

DEN 1008.00

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставен on-off рокер switch.Овој тип може да се користи за да се префрлите на напојување за да се коло.со висока механичка сила, силна цврстина и отпорност на топлина.Покрај тоа, рокер switch површината е многу мазна, и има одреден степен на отпорност на абење и отпорност на корозија, која има одличен рака чувство.висок квалитет со силиконска материјал кој има карактеристики на водоотпорен и електрична енергија резистенција, која може да направи вашата употреба на повеќе увери.која е многу мал и лесен за што да се носат.Ако постои било прашање, пред или по купувањето, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ

DEN 2817.60

Детали Кралот Езеро Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога - Многу Густа Пена - Отстранете Светлина Несовршености

Езерото Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога има многу густа пена, совршен за правење на вашиот по

DEN 454.80