• Новак
XIANYUNDIAN Линеарна Имајќи го Продолжи Тип за LM6LUU LM8LUU LM10LUU LM12LUU CNC Линеарни Лагери Прачки Лагер Железнички 3D Печатач Делови за Поправка Делови (Големина : LM6LUU)

XIANYUNDIAN Линеарна Имајќи го Продолжи Тип за LM6LUU LM8LUU LM10LUU LM12LUU CNC Линеарни Лагери Прачки Лагер

DEN 254.40

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Имајќи челик.Боја : Сребро.Возен колони : Двоен колона.За 3d печатари.Материјал : Имајќи steel Color : Silver LM6 LUU : 6x12x35mm LM8 LUU : 8 X15 X45mm LM10 LUU : 10x19x55mm LM12 LUU : 12x21x57mm Rolling колони : Двоен column Package се Вклучени : 1 x Лого (Пакет во ЈП торба)Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Задоволни сме да ви понудиме подобра услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лето Уживање Возрасни Четка за заби, Електрична Четка за заби, Трајни Погодно за Патување Возрасни Дома Заби(Жолт)

Поделба на усната празнина во четири области за балансиран чистење, и раздерете да се замени една облас

DEN 306.96