• Новак
ИНДУСТРИСКИ MRO X-234683 UNMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO X-234683 UNMP-ОЕМ

DEN 782.40

Достапност
Достапно за нарачка

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).РЕЛЕ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лето Уживање Возрасни Четка за заби, Електрична Четка за заби, Трајни Погодно за Патување Возрасни Дома Заби(Жолт)

Поделба на усната празнина во четири области за балансиран чистење, и раздерете да се замени една облас

DEN 306.96