• Новак
Joyidec Божиќ Бел Снегулка поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија за Двор Градина Двор Ограда Орке?

Joyidec Божиќ Бел Снегулка поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

✉Издржлив Материјал : Користете водоотпорен Оксфорд ткаенина како материјал за да се заштити вашето поштенско сандаче од дожд и ултравиолетови зраци.Повеќе големини на располагање : Стандардна Големина : 21 x 18 инчи / 52. ✉Посебна функција : Sunproof и водоотпорен, уникатен дизајн го прави вашето поштенско сандаче пејзаж дома.Поштенско сандаче НЕ е вклучена.8cm е погодна за Американската стандардна големина за сандаче) беа 25,5*21 инчи (64.8cm, одговара за Американската Папагали пост mailboxes Application : Отворено, градина, двор, на тревникот, партија, пикник, свадба, фарма, базен, секоја прилика.Пакет Детали : 1.Ја играат улогата на декорирање поштенско сандаче, двор и куќа.✉Совршена Големина : Две големини се на располагање, 21*18 инчи (52.Тоа може да се користи и да се замени секоја сезона.Повторливи се Користи повеќе пати.Инструкции за перење : Миење со рака, се исуши, не кајгана, железо на ниска температура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат