• Новак
Sumerlly Плочка Инјекциска Смеса Слој Маркер Празнини Плочки Подни Плочки Поправка Маркер Пенкало Керамички Кат Поправка

Sumerlly Плочка Инјекциска Смеса Слој Маркер Празнини Плочки Подни Плочки Поправка Маркер Пенкало Керамички

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Брз и евтин начин да се освежи тоа.Погоден за beautification на материјалните недостатоци, реновирање за остарел и материјалните недостатоци испаѓање.Со широк апликација, тоа може да ги исполни барањата на различни керамички подови и ѕидови плочка пукнатина поправка.Водата врз основа на животната средина заштита на мастило е не се токсични и безбедно.На акрилик совет е издржлив и лесен за ракување.Функција : 1. Брз и евтин начин да се освежи тоа.Вие едноставно можете да се наслика во текот на старите инјекциска смеса да се направи дамки disappear2. Погоден за beautification на материјалните недостатоци, реновирање за остарел и материјалните недостатоци испаѓање.3. Со широк апликација, тоа може да ги исполни барањата на различни керамички подови и ѕидови плочка пукнатина поправка.4. Водата врз основа на животната средина заштита на мастило е не се токсични и безбедно.5. На акрилик совет е издржлив и лесен за ракување.6. Тоа е водоотпорен и влага доказ со силна покриеност.Забелешка : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Школка материјал : Plastic Use опсег : Главно се користи за плочка празнини repair Size : 140* 15mm Pen совети : Круг, 4.5 mm Color : Беж, бела, кафена, brownness, сива, каки, темно gray Included : 1 x Плочка Поправка Пенкало.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се

DEN 647.76