• Новак
SupplySource AC/DC Адаптер за Philips HTL2163 HTL2163B HTL2163B/F7 HTL2163B/05 HTL2163B/12 2.1-Канален систем за домашно Кино Звук Бар Bluetooth Soundbar Аудио Звучници Систем

SupplySource AC/DC Адаптер за Philips HTL2163 HTL2163B HTL2163B/F7 HTL2163B/05 HTL2163B/12 2.1-Канален систем

DEN 807.60

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ✔БЕЗБЕДНОСТ : Снабдување со Извор на Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции да се овозможи заштита од IV - неточни напон, SC - краток спој, IO - внатрешна прегревање .Полначи се сертифицирани со CE FCC итн. ✔МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ - Текст Volt Опсег : 100-240 V / Текст Фреквенција : 50-60 Hz / Кабел Должина : 11 FT. ✔ЗАБЕЛЕШКА : Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ).Ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат. ✔AC/DC Адаптер За Philips HTL2163 HTL2163 B HTL2163 B/F7 HTL2163 B/05 HTL2163 B/12 2.1-Канален систем за домашно Кино Звук Бар Bluetooth Soundbar Аудио Звучници Систем. ✔ГАРАНЦИЈА : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена повратна Етикета / 720 Дена во секое време Грижете се-Бесплатно Гаранција!Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лето Уживање Возрасни Четка за заби, Електрична Четка за заби, Трајни Погодно за Патување Возрасни Дома Заби(Жолт)

Поделба на усната празнина во четири области за балансиран чистење, и раздерете да се замени една облас�

DEN 306.96