• Новак
1PC 12mm-40mm 1/2 инчен Кол Намалена месо тело ХСС Пресврт Вежба Малку (12/13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/28/30/32/35/38/40mm),28.0

1PC 12mm-40mm 1/2 инчен Кол Намалена месо тело ХСС Пресврт Вежба Малку (12/13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/28/30/32/35/38/40mm),28.0

DEN 1284.00

Достапност
Достапно за нарачка

Број на модел : 12.0~40.0 mm.Употреба : Метал Дупчење,должина : ММ. Бренд име : Бум-мун,Вид : Пресврт Вежба Малку.Резерви : Металугрија.Материјал : High Speed Челик.Употреба : Метал Дупчење Бренд Име : Бум-мун Материјали : Металугрија Материјал : High Speed Челик должина : MM Тип : Пресврт Вежба Малку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се

DEN 647.76