• Новак
HEALLILY Помине Уметност Печат Душеци на доградба на Акрилни Нокти Уметност Пракса Мат Акрилик Помине Уметност за Обука Лист DIY Алатка

HEALLILY Помине Уметност Печат Душеци на доградба на Акрилни Нокти Уметност Пракса Мат Акрилик Помине Уметност

DEN 201.36

Достапност
Достапно за нарачка

- Поедноставување помине уметност, така што секој може да го користат. - Многу погодна за професионални и лични помине уметност, пракса и дизајн. - Ова помине подлога е направен од силикон, перат, водоотпорен и. - Голема нокти инструмент погоден за сите професионални manicurist или почетник нокти. - Многу погодна за нокти дизајн за тестирање и applique создавање, лесно да ги исполни вашите различни потреби.Опис На силиконски подлога е доволно голем за да ви овозможи со доволно работен простор, но, исто така, флексибилен и лесен за чување.По последниот пракса, може да се пакувам со вашите нокти за полнење и го однесе далеку.Roll up и да си одат!Мора да се има за која било нокти љубовник.Карактеристики - Материјал : Силикон - Боја : Како Што Е Прикажано.- Големина на : 28. 00 X20. 00 X0. 20cm/ 11. 00 X7. 86 X0. 08 инчи.- Голема нокти инструмент погоден за сите професионални manicurist или почетник нокти.- Оваа помине подлога е направен од силикон, перат, водоотпорен и.- Многу погодна за професионални и лични помине уметност, пракса и дизајн.- Многу погодна за нокти дизајн за тестирање и applique создавање, лесно да ги исполни вашите различни потреби.- Поедноставување помине уметност, така што секој може да го користат.Пакет Вклучувајќи 1 x доградба на Акрилни Нокти Обука Мат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат