• Новак
Uniq-bty AC/DC Адаптер за Dynex DX-SB114 DXSB114 Soundbar Звук бар Звучници за домашно Кино Систем Сала Истражување VSA-51 VSA-51-Р VSA51 VSA51R Дигитални AV Соба Систем за Контрола Моќ на Полначот ?

Uniq-bty AC/DC Адаптер за Dynex DX-SB114 DXSB114 Soundbar Звук бар Звучници за домашно Кино Систем Сала Истражување

DEN 1377.60

Достапност
Достапно за нарачка

Влез : 100 - 240 VAC 50/60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ.Гаранција : 100% пари ќе бидат вратени се на нашите производи не може да работи многу добро.Pls ве молиме проверете ја вашата машина модел пред купување, ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас на почетокот.Брза испорака : Брод во рок од 24 часа, освен празници и викенди. 100% сосема нов и висок квалитет,Uniq-bty производи се CE / FCC / Ro HS уверение,pls не грижете се.AC/DC Адаптер За Dynex DX-SB114 DXSB114 Soundbar Звук бар Звучници за домашно Кино Систем Сала Истражување VSA-51 VSA-51-Р VSA51 VSA51 R Дигитални AV Соба Систем за Контрола Моќ Батерија Полнач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк

DEN 599.76