• Новак
6pc Премиум Квалитет ALAZCO Торба Клипови - Вредност утврдена Храна Овошје Леб Торба Cinch Не се Лизга Зафат ЛЕСНО да се Притисне & Кодот

6pc Премиум Квалитет ALAZCO Торба Клипови - Вредност утврдена Храна Овошје Леб Торба Cinch Не се Лизга Зафат

DEN 190.08

Достапност
Достапно за нарачка

Нема Повеќе Ужасни Пресврт Врски !!.Идеален за лесно Заклучување & запечатување леб кеси, ориз, ореви, грав, суво овошје, па дури и замрзната храна за перници и многу повеќе.Пластични заби безбедно cinch & Притисне на кеса и се држи до тоа тесни за да се обезбеди свежината на содржината.Гумени влошки на дното и на Врвот на клипови обезбеди НЕ се ЛИЗГА површина лесно да се исцедат или ослободување на клипот.Шарени сет од 6 вклучува : 2 Црвени, 2 Сина & 2 Жолта Клипови.Совршен мали клипови за леб, кеси и снек забите.Тесни cinch чува содржината свеж подолго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат