• Новак
Слатка Техника Автомобил Полнач 1А Црна Брзо Адаптер USB Порт Полесни Цигара + Црна Микро USB Кабел за Wiko У Чувствуваат Премиер/Wiko У Чувствуваат Fab/Wiko Фреди

Слатка Техника Автомобил Полнач 1А Црна Брзо Адаптер USB Порт Полесни Цигара + Црна Микро USB Кабел за Wiko

DEN 1555.20

Достапност
Достапно за нарачка

Автомобил полнач обезбедува стабилна излезна моќ.Полначот поддржува интелигентна заштита од краток спој, прегревање, прекуструјна и преоптоварување.Автомобил полнач автоматски ќе престане полнење кога батеријата е полна, за да се зголеми безбедноста на вашите уреди.Супер Брз 1А USB Порта за падовите и Таблети.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x USB автомобил полнач + 1 Микро USB-Кабел.Брзо Полнење 1 Amp автомобил полнач ви овозможува да ја полните вашиот уред безбедно и гарантира дека никогаш не се напојува се исклучи или да се држиме со слаба батерија.Оваа корисна 1 amp автомобил полнач гаранции на најбрз и најефикасен задолжен за вашиот уред.CE уверение за заштита на вашиот уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат