• Новак
Svenee Вештачки Мини Potted Растенија Лажни Пластични Милан Цвет за Farmhouse Дневна Соба и Бања Канцеларија Биро Полица Дома Зеленило Декорација (Црвено)

Svenee Вештачки Мини Potted Растенија Лажни Пластични Милан Цвет за Farmhouse Дневна Соба и Бања Канцеларија

DEN 136.32

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од Премиум Материјал : листовите се направени од високо-квалитет ЈП, лесен за одржување.Сивиот тенџере се направени од хартија, целулоза, издржлив и не се кршливи, лесни и стабилна.Лесен за одржување : Овие живописни вештачки potted цвеќиња не ќе венеат и не бараат одржување, и може да ви донесе шарени живот и свежина, да се релаксираат вашиот живот.Широко се користи : Овој цвет растенија декорација е погоден за мебел и канцеларија на животната средина.Лесно можете да ги користите било каде, како што спална соба, дневна соба, купатило, кујна, балкон, публикации, влез во салата, farmhouse итн.Појавата на овие зелени растенија може да се прилагоди слободно.Листовите може да се исцеди за време на транспортот.Кога ќе примите ги, ве молиме чешел остава да се биде најдобар изглед.Совршена Големина : вештачки potted фабриката големина 5" x 5" x 4.75" ; овој лажен малку милан растенијата изгледа како навистина симпатична и реални, која трае малку простор да ви донесе природни зелени да се опуштите вашето тело и душа.Мини садови растенија обично ќе созд пријатна атмосфера за вашиот дом или канцеларија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се

DEN 647.76