• Новак
DBTLAP CMOS Батеријата Компатибилен за Medion md42100 Батеријата на bios-от CMOS Батеријата 3v cr2032 Батеријата Печурки

DBTLAP CMOS Батеријата Компатибилен за Medion md42100 Батеријата на bios-от CMOS Батеријата 3v cr2032 Батеријата

DEN 72.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилност】Компатибилен : За Medion md42100 БАТЕРИЈАТА на bios-от CMOS Батеријата 3v cr2032 Батеријата печурки.DBTLAP CMOS Батеријата Компатибилен За Medion md42100 БАТЕРИЈАТА на bios-от CMOS Батеријата 3v cr2032 Батеријата печурки Пакет се Вклучени : 1 x CMOS Батеријата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68