• Новак
2018 Topps Циганска Кралицата Зелена #289 Тајлер Saladino Чикаго Белата Сокс Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

2018 Topps Циганска Кралицата Зелена 289 Тајлер Saladino Чикаго Белата Сокс Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка

DEN 47.76

Достапност
Достапно за нарачка

Чикаго Белата Сокс.Тајлер Saladino.Topps Циганска Кралицата Зелена Паралелно Зелена.MLB Бејзбол Трговски Картичка.Суровини - NM или Подобро. 2018 Topps Циганска Кралицата Зелена #289 Тајлер Saladino Чикаго Белата Сокс Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат