• Новак
Dollandd Закачалка Дома Шапка Кука Декорација Лепило Ѕид Закачалка Моркови Лепило Куки Декоративни,Виолетова

Dollandd Закачалка Дома Шапка Кука Декорација Лепило Ѕид Закачалка Моркови Лепило Куки Декоративни,Виолетова

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Смола.Производ Големина : Должина и ширина е за 3.78*1.50 инчен, грешка е за 0.39 инч.Не само што може да ги красат соба,уште се многу практични.Можете да висат вашата торба, копчиња, шалови,мантил,капа, шамија, крпа,чадор.Овие слатки ѕид куки направи одличен украс за вашата спална соба, бања, кујна и така натаму.Закачалката Дома Шапка Кука Декорација Лепило Ѕид Закачалка Моркови Лепило Куки Decorative Material : Resin Color : виолетова/Pink Size(Приближно) : Единица Мерка(Инчи) : Должина и ширина е околу 3.78x1.50 инчи, грешка е за 0.39 inch Note : Забелешка : Сликата е Референца и е Релативно САМО.На Сликата Може да Покажуваат Мали Разлики На Вистинскиот Објект во Големината,Бојата и Texture Please овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет содржи : 1 компјутер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се

DEN 647.76