• Новак
X20BM01 Автобус Модул Нови во Кутија 1 Година Гаранција

X20BM01 Автобус Модул Нови во Кутија 1 Година Гаранција

DEN 808.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оригиналниот X20 BM01. Автобус Модул.Бренд Нови(Не Се Користи).Користете брзи превозот методи.Стоки имаат одлични функции(1 година гаранција).Ние сме главно се ангажирани во главните електронски додатоци, ако имате други модел барања, добредојдени да се консултираат.Ако не сте задоволни со цена, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви даде најдобра цена.Или ако имате било какви други прашања, исто така можете да контактирате со нас.Вие сте добредојдени да се консултираат.X20 BM01 Автобус Модул Нови во Кутија 1 Година Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се

DEN 647.76