• Новак
#4 Гроздобер Бронза Опашот на Срцето Крстот Капка Pendant Џемпер Ѓердан од 24/7 продавница

4 Гроздобер Бронза Опашот на Срцето Крстот Капка Pendant Џемпер Ѓердан од 24/7 продавница

DEN 1564.80

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Алуминиум Во Главниот Камен : Кристал, Имитација Бисер.Пол : Жените.Боја : Како што е прикажано на сликата.Тежина : Околу 15g.Срцето Pendant Големина : Околу 3.7 cm x 3.7 cm Синџир Должина : Околу 35cm-40cm.Пакетот Вклучува : 1 x ѓердан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мини Преносни Виткање За Миење, Кофа Автоматско Дома Патуваат Само-Вози Турнеја Долна Облека Количка За Миење

✔Виткање дизајн : мали и удобно, само 3.6 см дебелина, мали, таа заштедува простор, е многу погодна за пату�

DEN 1216.80

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се �

DEN 647.76